Szállítószalag, szállítóheveder, hajtószíj, ékszíj, körszíj, fogazott szíj, szállítópálya

Álláslehetőség

Műszaki üzletkötő munkatársat keresünk csapatunkba:

Feladatok:
• Meglévő ügyfelek kezelése
• Új ügyfelek felkutatása
• Ajánlatok elkészítése
• Műszaki tanácsadás ügyfelek részére személyes találkozások alkalmával
• Külső helyszínek felmérése
• Általános adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Műszaki érdeklődés, tanulási hajlandóság
• B kategóriás jogosítvány
• Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• kihívásokkal teli munkakör
• stabil munkahely környezet, szilárd háttér
• versenyképes juttatások
• tanulási, fejlődési lehetőség
• teljes munkaidő
• MUNKAVÉGZÉS HELYE: Esztergom
• Terület: Komárom – Esztergom, Győr - Sopron, Pest,  Nógrád, Veszprém Megyék

Esztergom - Dobozi Mihály utca 55

Szolgáltatások

  • Szállítórendszerek tervezése, kivitelezése
  • Konfekcionálás, bevonatozás
  • Kiszállítás
  • Szaktanácsadás

Kapcsolat

Cím: 2500 Esztergom, Dobozi M. u. 57.
Telefon: +36 33 402 055
Fax: +36 33 402 056

Adatvédelmi nyilatkozat

Linkedin Skype